طراحی سایت مشهد

امروز يكشنبه 31 فروردين 1393

نشر نخعی (عان)

غلاف شمشیر

نامه الکترونیک چاپ PDF
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 

غلاف شمشیر

قاموس شیعه واژه های شیشه ای دردناک بسیاری دارد که تمامی وامدار سقیفه بنی ساعده و مصحف ملعونه بوده است! همان شجره ملعونه ای که اینها ثمرات آن نامبارک درخت است و بس! ترک های دل شیعیان از درون جفاهای کوچه های مدینه و در آتش گرفته در سقیفه رقم خورد و کربلا نیز زائیده همان مصوبات کتاب لعنت شده (مصحف ملعونه) بوده است! یکی دیگر از این واژه های قاموس شیعه، کلمه "غلاف شمشیر" می باشد!

الهی بمیرم، "غلاف شمشیر" وسیله ای است که برای حفاظت شمشیر استفاده می شده است، اما چه شد که هنوز آب غسل و کفن وجود نازنین پیامبر اعظم، صلی الله علیه و آله و سلم، خشک نشده بود که بعد از اینکه آن ملعون دارین لگد به در نیم سوخته زد و وارد خانه ای که در حقیقت نماد "بهشت حقیقی" بوده است، گردید، دست لعنتی خود را به قبضه "غلاف شمشیر" برد و (آقا صاحب الزمان) آن قدر بر بازوی سرور مخدرات عالمین کوبید و کوبید و کوبید تا (الهی بمیرم) بی بی، سلام الله علیها، از هوش رفتند! تا به هوش آمدند، از مولا امیر المومنین، سلام الله و صلواته علیهما و آلهما، پرسیدند و تا متوجه شدند که حضرت را همان اسد الله الغالب را را دارند می برند، با سینه ی مجروح و خون چکان از مسمار در و پهلوی دردناک به سمت بیرون دویدند و دست به دامن مولا زدند که آن نانجیب بار دیگر قبضه "غلاف شمشیر" را به دست ملعون خود گرفت و (مولایم! به جان مولا و مادر ببخشیدم) آن قدر زد و زد و زد تا دست بی بی دو عالم، همان دستی که آقا رسول الله، صلی الله علیه و آله و سلم، بارها و بارها، بوسه باران کرده بودند، از دامن مولا جدا شد، جدا شد، جدا شد!

نقل است از وجود قدسی و ملکوتی مولا آقا امام صادق، صلوات الله و سلامه علیه، که فرمودند که مادرمان از همان ضربات "غلاف شمشیر" به "شهادت" رسیدند!!!

صَلَی اللهُ عَلَیکُم یا اَهل البَیتِ النُبُوَّه!

"اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم!"

صلی الله علیک یا اباعبد الله الحسین، آجرک الله یا صاحب الزمان فی مصاب جدتکم الفاطمة الزهراء!

صلی الله علیک یا بقیة الله، عظم الله اجورکم یا مولای و سیدی یا صاحب الامر!

کمترین جسور، المسکین، الاحقر، علی اکبر نخعی (عان)

***** "نشر نخعی" (عان) ناشر آثار بدیع در جهان اسلام*****

www.NakhaeiPress.com / این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

09153156411 – 09394306411

8653261 (0511) مشهد الرّضا (ع)

www.nakhaeipress.com

شما عزیزان نیز می توانید چکیده مقالات و پایان نامه و مطالب جالب و خواندنی خود را جهت استفاده دیگران به این سایت ارسال فرمایید تا با نام خودتان درج گردد! با سپاس (عان)

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید